Hakkımızda

shape

Ater Gıda

Ater Gıda
Gıda ve temizlik hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Ater Gıda dünyada gıda alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

2001 yılının son çeyreğinde kurulan Ater Gıda yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Ater Gıda, kaliteli ürün prensiplerinden vazgeçmeden ve en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kurulduğumuzdan beri sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur.

Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.


Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  09:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Ater Gıda
Ater Gıda gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Ferhat Bolat

Yaptığım tüm alışverişlerde çok kısa sürede çok uygun fiyata kapıma kadar teslim edildi. Market fiyatından bile daha ucuz. Ürünlerin ambalajında, paketlemesinde hiçbir sorun yoktu. Çalışanlarda oldukça güleryüzlü ve ilgililer. İhtiyacımız olan bütün siparişlerimizin zamanında gelmesini sağlayan tek firma Ater Gıda olup, bundan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Kerem Sunan

Ater Gıda, geniş ürün portföyleri sayesinde kafemizin tek tedarikçilerindendir. Hızlı teslimat, güvenli alışverişin adı olup, müşteri memnuniyetine özen gösteren firmadır. Kendileri, yılların getirmiş olduğu tecrübe ve hakim oldukları teknoloji ile beraber müşterilerini asla mağdur etmiyor.

Sinan Kalay

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber Ater Gıda işlerimizi daha çabuk büyüttük. Üstün hizmet ve kaliteli gıda sunumları sayesinde hizmetimizi daha çabuk geliştirdik. Kusursuz teslimatlar, uygun fiyat politikası için teşekkür ederiz. Gıda sektörünün öncüsü olan Ater Gıda hızlı hizmet ve gıda konusunda çözüm üreten bir firmadır. 8 Yılı aşkın süredir, kendileriyle önemli bir ticaretimiz söz konusu.

Karatay Yemek

İstanbul'da faaliyeti devam eden 2 katlı catering hizmetimiz için bizleri bugüne kadar asla tek bırakmayan Ater Gıda'ya teşekkür ederim. En zor anımızda hızlı teslimat seçeneğiyle bütün gıda ve temizlik sarf malzemelerimiz için bizleri yalnız bırakmadılar.

Atom Yemek

Otel toptancıların vazgeçilmesi olan Ater Gıda bizleri pandemi sürecinde asla yalnız bırakmadı. Sunmuş olduğu fiyat politikasının beraberinde kaliteli işçilik ve hızlı teslimat ile beraber bizleri asla yarı yolda bırakmadı. 6 yıllık iş ortaklığımızın sonucunda kendilerine bugün teşekkür etmek nasip oldu.
Ater Gıda

20

Yılın Deneyimi

2354

Mutlu Müşteri

99

Hızlı Teslimat

125

Taze Ürün
shape1

Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bizimle iletişime geçmek, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için dilerseniz WhatsApp'tan dilerseniz de normal çağrı üzerinden 0545 603 71 70 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Gıdalar için Sarf Malzemeniz Var Mı?

Evet, Ater Gıda olarak firma tedarik zincirimizde sarf malzeme hizmeti de sunmaktayız. İhtiyaç duymuş olduğunuz, saklama kapları, mutfak malzemeleri, alüminyum folyalar, streç filmler ve çöp poşetleri gibi her mutfakta kullanması gereken malzemelerin tedariğini tüm Türkiye'ye sağlamaktayız.

Dondurulmuş Ürünler Olarak Hangileri Var?

Ater Gıda olarak, birçok dondurulmuş ürünlerimiz bulunmakta olup bütün ürünlerimiz ilk günkü tazeliğini koruması adına özenle paketlenmekte ve saklanmaktadır. Firma bünyeminzde, dondurulmuş patates çeşitleri, dondurulmuş ünlü mamül çeşitleri, meyve ve sebzeler, dondurulmuş deniz ürünleri ve dondurulmuş işlenmiş et ve tavuk çeşitleri bulunmaktadır.

Sizi Arayalım

Ater Gıda
Ater Gıda hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Ater Gıda hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.